Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

Наказ розроблено з ініціативи Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації для організації та проведення конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», який фінансується Європейським Союзом згідно із Грантовим контрактом №2014/345-949 від 05 січня 2015 року.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА, вул. Майан Незалежності, 1, м.Хмельницький, 29005; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

Проект наказу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА в мережі Інтернет http://hmsoczahist.com.ua/ та веб-сторінці проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» http://rynok-pratsi.com.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.


Проект наказу «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування».

сайт зроблено в adgrafics