Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

31 січня у Хмельницькому відбулась інформаційна сесія щодо оголошення конкурсу на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області». Мета конкурсу - створення нових робочих місць у Хмельницькій області на умовах співфінансування

Участь у конкурсі можуть брати органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які зареєстровані у встановленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Хмельницької області. Максимальний розмір фінансування одного учасника конкурсу за рахунок коштів проекту ЄС становить 50% загальної вартості обладнання, але не більше 350 тис. гривень.

Прийом заявок на участь в конкурсі триватиме до 18:15 год. 20 лютого 2017 року. Дізнатись про необхідний пакет документів можна на сайті проекту ЄС у розділі "Поточні закупівлі/конкурси". Переможців конкурсу визначатиме спеціально створений з цією метою Конкурсний комітет. Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті  Департаменту соцзахисту населення Хмельницької ОДА та сайті проекту ЄС.

Пані Катерина Савчук, менеджер проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» наголосила: «Конкурс на придбання обладнання для створення робочих місць у Хмельницькій області за підтримки ЄС є одним із інструментів вирішення проблеми безробіття у регіоні. Учасники конкурсу зможуть отримати грант з коштів ЄС, що передбачає зобов’язання створити не менше одного робочого місця. Крім зобов'язання створити робочі місця, переможці конкурсу мають здійснити власний внесок, оскільки  грант становитиме лише 50% від загальної вартості обладнання. Поставка обладнання має бути завершена до липня 2017 року».


Матеріали інформаційної сесії опубліковані у розділі "Поточні закупівлі/конкурси".

Фотозвіт з інформаційної сесії опублікований у розділі "Фотогалерея".

сайт зроблено в adgrafics