Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації
В рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», враховуючи Грантовий контракт №2014/345-949, Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір виконавця послуг бухгалтера проекту.

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляє про продовження строку оцінювання заявок, поданих на конкурсний відбір заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування, до 02 березня 2017 року.

Станом на 18:15 год. 20 лютого 2017 року прийнято 41 заявку на участь у конкурсному відборі заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування в рамках проекту ЄС. 

31 січня у Хмельницькому відбулась інформаційна сесія щодо оголошення конкурсу на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує проведення конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області». Кінцевий строк подання заявок - 20 лютого 2017 року, 18:15 год.

«Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування».

21 січня 2016року  Хмельниччину відвідали  експерти Програми Європейського Союзу «Підтримка  політики регіонального розвитку в Україні».

Департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА розпочато низку фахових дискусій щодо тенденцій, перспектив та можливих сценаріїв розвитку ринку праці у Хмельницькій області. 1 жовтня на базі Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», який фінансується Європейським Союзом.Під час засідання, менеджер Проекту, Катерина Анатоліївна Савчук, презентувала основні компоненти та очікувані результати реалізації Проекту.

 Робочі засідання з реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу "Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області"16 грудня 2015 року відбулось робоче засідання керівництва Департаменту соціального захисту  населення Хмельницької облдержадміністрації та команди проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» з Товариством з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Медирент».На засіданні обговорювались хід і результати виконання Договору про надання послуг з формування концептуальної моделі та написання технічного завдання для створення єдиної системи управління розвитком регіонального ринку праці у Хмельницькій області в он-лайн режимі.

сайт зроблено в adgrafics