Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

 

14 липня 2016 року

EU/2016/07/01

Шановні пані та панове!

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації (далі – Замовник) для реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», який фінансується Європейським Союзом (далі – Проект ЄС), запрошує Вас подати пропозицію на участь у процедурі закупівлі для укладання договору поставки Товару: «Меблі конторські/офісні та меблі для підприємств торгівлі» (код ДК 021:2015 - 39121000-6 - Письмові та інші столи) (комп’ютерний стіл (із приставною тумбою) (6 моделей)), код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 – 31.01.1.).

Оголошення про закупівлю розміщено на веб-сторінці Замовника: http://hmsoczahist.com.ua/ (розділ «Соціальні проекти) та веб-сторінці Проекту ЄС: http://rynok-pratsi.com.ua (розділ «Закупівлі/Конкурси»).

Електронну версію документації цієї процедури закупівлі Ви можете отримати надіславши письмовий запит Замовнику на адресу, зазначену нижче.

У разі Вашої зацікавленості, Ваша повністю укомплектована пропозиція, завірена відповідним підписом та печаткою, має надійти на вказану нижче адресу Проекту ЄС не пізніше 11.00 год. за Київським часом «15» серпня 2016 року включно.

(будівля Хмельницької обласної державної адміністрації)

кімн. №340, №341, майдан Незалежності, будинок 2

м.Хмельницький, 29000, Україна

тел. (0382) 61-90-20, 61-90-23,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції на участь у процедурі закупівлі, отримані після зазначеного кінцевого терміну, не розглядатимуться.

До уваги! Звільнення від ПДВ

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації є виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» (картка реєстрації Мінекономрозвитку №3201 від 27.03.2015р.) та закуповує товари, роботи і послуги для цього проекту.

Згідно з Рамковою угодою між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств (далі – Рамкова угода), укладеною 12.12.2006 року та ратифікованою Верховною Радою України (Закон України «Про ратифікацію Рамкової Угоди між Урядом України і Комісією Європейських співтовариств від 03.09.2008 року №360-17), Угодою про фінансування Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №153 вартість таких товарів, робіт та послуг звільняється від сплати ПДВ

Присудження договору за результатами процедури закупівлі здійснюється згідно положень Додатку IV до Спеціальних умов Грантового контракту №2014/345-949 та Практичного посібника з контрактних процедур для зовнішньої діяльності Європейського Союзу/Practical Guide to contract procedures for European Union external actions (в редакції від 14.03.2014 року, версія 2013.1), з яким Ви можете ознайомитись на веб-сторінці Європейської Комісії: http://ec.europa.eu/europeaid/prag/ (розділ «PRAG»).

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання з приводу цього запрошення та/чи підготовки пропозиції, будь ласка, звертайтеся до офісу Проекту ЄС за вказаними вище контактами.

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації заздалегідь дякує Вам за час, приділений розгляду цього запрошення і вивченню документації, та очікує на Вашу пропозицію!

 Оголошення

Документація

 

сайт зроблено в adgrafics