Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

17-18 березня 2016 року Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА в рамках реалізації Проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», який фінансується Європейським Союзом проводитиме дводенний тренінг з «Ефективної комунікації». Захід відбудеться за адресою: м.Хмельницький, вул.Європейська 18, готельно-ресторанний комплекс «Любе +», конференц зал, о 9.00.

Мета тренінгу: розвинути навички використання комунікативних стратегій для підвищення ефективності співпраці представників державних служб, громадських об’єднань та журналістів з метою більш якісних послуг в сфері занятості населення.

Під час 2-денного навчання учасники та учасниці зможуть обговорити проблеми, суперечності з якими вони стикаються у вирішенні питань в сфері зайнятості, проаналізувати можливості та спланувати спільний план дій для підвищеннях ефективності в роботі. Розглянути варіанти та інструменти інформаційно - роз’яснювальної роботи в громадах на місцевому рівні. Розробити спільну комунікативну стратегію впровадження своїх запланованих проектів в громади, використовуючи можливості мас-медіа та комунікації в Інтернет-просторі. Відпрацювати навички основних інструментів в роботі зі ЗМІ. Запланувати майбутні адвокаційні кампанії.

Треніги проводитимуть: Литвинова Тетяна – тренер- методист. Останні 15 років займається питаннями розвитку суспільства і питаннями розвитку особистості. Впродовж своєї професійної діяльності була залучена до тренінгових програм в рамках проектів Фонду підтримки демократії ООН (UNDEF), Європейського Союзу, ПРООН, USAID, Фонду ім. Рози Люксембург, ОБСЄ в Україні, посольства США в Україні, Winrock International тощо. Авторка та співавторка понад 12 тренерських посібників та методичних матеріалів; Баєва Тетяна - бізнес-тренерка з більш ніж 13-річним досвідом тренерської роботи. Тренерка Міжнародної навчальної програми Королівства Швеції щодо впровадження гендерних підходів в регіональний розвиток; тренерка ТЗОв «Територія бізнесу» (Львів) з комунікативних стратегій, гендерної проблематики, конфліктології, бізнесового напрямку; тренерка навчальної програми Київського політехнічного інституту «Використання нових інформаційних технологій та нових медіа в соціальній та інформаційній роботі»

Проживання, харчування, проїзд учасників тренінгу (за наявності квитків) повністю покривається за рахунок організаторів. Для участі необхідно до 16 березня 2016 року заповнити електронну реєстраційну форму, що розташована тут.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.: (0382) 61 90 20, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт зроблено в adgrafics