Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

31 січня 2017 року у Хмельницькому відбудеться інформаційна сесія щодо оголошення конкурсу на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Під час заходу зацікавлені учасники зможуть отримати детальну інформацію щодо умов конкурсу та вимог до підготовки заявок.

Участь у конкурсі можуть брати органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які зареєстровані у встановленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Хмельницької області.

Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

Щиро запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь:

Що?        Інформаційна сесія, присвячена оголошенню конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення  робочихмісць на умовах співфінансування.

Коли?          31 січня 2017 року, з 12:00 до 13:00 години (реєстрація – в 11:30)

Де?              Будинок Рад, сесійний зал, 1-й поверх майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький

Учасники:  представники органів державної влади і місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, представники благодійних фондів, представники ЗМІ.

Для участі у заході необхідно зареєструватись, надіславши до 17:00 год. 30 січня 2017 року на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. прізвище, ім’я, по-батькові та посаду представника.

Для отримання додаткової інформації щодо події, будь ласка, звертайтесь до Анни Чорної за тел.: +38 (0382) 61-90-20 або відвідайте: rynok-pratsi.com.ua 

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» розпочав свою діяльність у січні 2015. Термін реалізації проекту становить 24 місяці із загальним бюджетом понад 500 тис. євро, який фінансується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Проект реалізується Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким обласним центром зайнятості та КЗ «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформацію та фінансуванню соціальних програм». Довгострокова мета проекту – збереження та накопичення трудових ресурсів області, зниження соціальної напруги та створення умов для узгодженої діяльності всіх суб’єктів ринку.

 

сайт зроблено в adgrafics