Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

Із впровадженням в Україні децентралізації та реформи місцевого самоврядування набирає актуальності питання злагодженої діяльності її учасників: центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, експертів, міжнародних партнерів.

З цією метою на сайті Мінрегіону України започатковано практику ведення Відкритого всеукраїнського календаря подій: публічних заходів, виступів, коментарів експертів для ЗМІ з питань реалізації реформи.

Це дозволить учасникам реформи мати загальну картину комунікацій та координувати свої дії з проведення публічних заходів, спрямованих на висвітлення та роз’яснення процесів децентралізації в Україні.

Програма ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" пропонує долучитись до наповнення Календаря подій інформацією про заходи, що будуть організовані за Вашої участі та підтримки.

Для цього матеріали та лінки (посилання) на анонси про проведення тих чи інших публічних заходів необхідно надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про заплановані Вами заходи та події буде автоматично висвітлюватись на сайті Національної ради реформ та порталі «Децентралізація влади».

Джерело: Програма ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні"

сайт зроблено в adgrafics