Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

 Два з половиною роки на Хмельниччині тривав проект міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області». Чотириста тисяч євро на реалізацію проекту спрямував Європейський Союз. За ці гроші провели кілька десятків тренінгів, а участь у проекті взяли  майже чотириста краян. Головне, переконують у соцзахисті – створення умов для само зайнятості.

Нинішній міський голова Хмельницького стояв на початках проекту: тоді був заступником губернатора. Переконаний з-поміж можливих варіантів втілення проектів наша область обрала найефективніший шлях.

Нині ж місто теж не відвернулося – профінансувало ремонт фасаду Департаменту. До речі, закінчення проекту співпало із відкриттям нового приміщення обласного соцзахисту. Тут зібрали усі служби, аби клієнтам було зручніше. Сучасний ремонт теж здійснили частково за кошти від ЄС. Та не можна залежати від закордонних асигнувань. До прикладу, місто Хмельницький відоме легкою промисловістю, податкових надходжень від, скажімо, швейного бізнесу, надто мало: більшість підприємців воліють працювати у тіні.

З іншого боку – кваліфіковані працівники воліють працювати закордоном, за більші заробітні плати, попри те, що навчала їх спеціальності саме Українська держава.

Джерело: Ексклюзив.

сайт зроблено в adgrafics