Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

Програма тренінгу

Презентації тренінгу: 

             Тема 1 "Засади вироблення політики".

             Тема 2 "Аналіз ситуації та ідентифікація проблем для політики".

             Тема 3 "Розробка моделі та заходів політики".

             Тема 4 "Організація, впровадження, моніторинг та оцінювання політики".

Роздаткові матеріали


ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ:

31 травня-03 червня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".

6-7, 21-22 червня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".

8-9, 23-24 червня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".


ТРЕНЕРИ: ТОВ "Компанія "Менеджмент Тренінги Промоушн"

ДЕГТЯРЬОВА Ія – доктор наук з державного управління, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.

Тренерська діяльність: Крім використання тренінгових інструментів у професійній діяльності, виступала у якості тренера в межах різних програм і проектів. З 2009р. є постійним  лектором-тренером Інституту підвищення кваліфікації вищих керівних кадрів (для слухачів 1-4 категорії державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування). З 2013р. здійснює експертну та тренерську діяльність в Інноваційному освітньому проекті "Сходи в Майбутнє", Всеукраїнській школі самодопомоги (Ресурсний центр ГУРТ). У 2015р. була тренером з питань інновацій та розвитку креативних здібностей у проекті "Енерджайзер Кемп" (Національний екологічний центр України).

Громадська діяльність: З 2008р. віце-президент Сумської обласної громадської організації Інститут публічного права. Брала участь у низці громадських вітчизняних і міжнародних освітніх проектів: щодо розвитку місцевих громад (Польща – 2006р.; Німеччина – 2008р.; США – 2010р.); виступала у якості керівника двох проектів литовсько-українського економічного співробітництва, що підтримувалися Посольством Литви в Україні (2007, 2009рр.) та ін.

Наукові здобутки: Має близько 100 публікацій наукового та навчально-методичного характеру. Здійснює наукове керівництво з підготовки трьох кандидатських дисертацій, однієї докторської дисертації.

 

сайт зроблено в adgrafics