Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

Програма тренінгу

Презентація тренінгу

Роздаткові матеріали


ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ:

19 квітня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".

20 квітня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".

21 квітня 2016 року. Фотозвіт з тренінгу опублікований у розділі "Фотогалерея".


ТРЕНЕРИ: ТОВ "Компанія "Менеджмент Тренінги Промоушн"

ДЕГТЯРЬОВА Ія – доктор наук з державного управління, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.

Тренерська діяльність: Крім використання тренінгових інструментів у професійній діяльності, виступала у якості тренера в межах різних програм і проектів. З 2009 р. є постійним  лектором-тренером Інституту підвищення кваліфікації вищих керівних кадрів (для слухачів 1-4 категорії державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування). З 2013 р. здійснює експертну та тренерську діяльність в Інноваційному освітньому проекті "Сходи в Майбутнє", Всеукраїнській школі самодопомоги (Ресурсний центр ГУРТ). У 2015 р. була тренером з питань інновацій та розвитку креативних здібностей у проекті "Енерджайзер Кемп" (Національний екологічний центр України).

Громадська діяльність: З 2008 р. віце-президент Сумської обласної громадської організації Інститут публічного права. Брала участь у низці громадських вітчизняних і міжнародних освітніх проектів: щодо розвитку місцевих громад (Польща – 2006 р.; Німеччина – 2008 р.; США – 2010 р.); виступала у якості керівника двох проектів литовсько-українського економічного співробітництва, що підтримувалися Посольством Литви в Україні (2007, 2009 рр.) та ін.

Наукові здобутки: Має близько 100 публікацій наукового та навчально-методичного характеру. Здійснює наукове керівництво з підготовки трьох кандидатських дисертацій, однієї докторської дисертації. 

сайт зроблено в adgrafics