Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

З 18 по 20 квітня 2016 року Катерина Савчук, менеджер Проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», та Ірина Ковальська, технічний менеджер Проекту, взяли участь у навчальному візиті до Закарпатської області, який організувала Програма ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні".

Метою візиту стало вивчення досвіду Закарпаття у розробці та реалізації місцевих та міжнародних проектів розвитку регіону, створенні структур, які забезпечують сталість отриманих результатів після завершення фінансування від донорів.

В рамках візиту виконавці грантових проектів ознайомились із діяльністю спеціалізованого комунального підприємства – Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття», зокрема - з досвідом розвитку регіональної туристичної інфраструктури та просування регіонального туристичного продукту в рамках Проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу».

У ході навчального візиту учасники відвідали Екологічний візит-центр національного природного парку «Синевир», місця будівництва туристичної інфраструктури на Закарпатті – Національний природний парк «Синевир», реабілітаційний центр бурого ведмедя, а також відомий туристичний об’єкт регіону – музей «Старе село» в Колочаві.

Крім того, цей захід  став чудовою можливістю неформального спілкування та обміну досвідом між учасниками різних грантових проектів в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Адже, участь у навчальній подорожі взяли виконавці грантових проектів з різних куточків України: Кіровограда, Хмельницького, Липовця, Чернівців, Івано-Франківська та Одеси, а також експерти Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»: Бернар Вендель, Наталія Лукашенко та В'ячеслав Топоров.

сайт зроблено в adgrafics