Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації
На пленарному засіданні 23.12.2016р. депутати затвердили внесені зміни до обласної програми «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в області на 2015-2016 роки».

З 18 по 20 квітня 2016 року члени команди Проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» взяли участь у навчальному візиті до Закарпатської області, який організувала  Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В рамках робочої зустрічі керівництва Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації та команди проекту ЄС  з експертами Програми ЄС «Підтримка  політики регіонального розвитку в Україні» був проведений огляд приміщення, в якому планується розташувати Департамент соціального захисту облдержадміністрації та офіс Проекту.

26 січня 2016 року у Києві відбувся семінар для виконавців проектів Грантової програми ЄС‬ «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Основну увагу було приділено питанням наочності та інформування громадськості про діяльність та досягнення проектів у рамках цієї Грантової програми. Під час семінару 7 проектів презентували свої досягнення, розповіли про плани на майбутнє, поділились своїм досвідом та ідеями.

29 жовтня 2015 року відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та команди проекту Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» з експертами Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», Бернаром Венделем та Наталією Лукашенко.  

сайт зроблено в adgrafics