Департамент соціального
захисту населення
Хмельницької обласної
державної адміністрації

Проект "Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області" фінансується Європейським Союзом. Проект створено з метою  сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Реалізація проекту надасть можливість підвищити потенціал українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

Проект Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» (ППРРУ) розпочав свою діяльність у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року. Метою проекту є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Реалізація проекту надасть можливість підвищити потенціал українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.

Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу впроваджує проект міжнародної технічної допомоги «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області»

сайт зроблено в adgrafics